Yaman inşaat olarak 1960 yılından bu yana Söke de 3 nesildir müteahhitlik yapmaktayız.Deprem bölgesi olan Söke’de yurt projesi ile planı çizilmiş kendi yaptığımız deprem yönetmeliğine uygun binamızda MEB onaylı olarak hizmet vermekteyiz.

stars

Parmak İzi Okuma Sistemi Servis Hizmeti Sınırsız İnternet Erişimi
Yurdumuzda giriş çıkış saatleri içerisinde kullanılmak üzere parmak okuma sistemi kullanılmaktadır. Yurdumuz üniversiteye yürüyüş mesafesinde olmakla birlikte tercih eden öğrencilerimiz için servis hizmetimiz mevcuttur. Her odamızda yüksek çekim kalitesine sahip sınırsız internet erişim hizmetimiz vardır.
Kahvaltı ve Akşam Yemeği Çamaşırhane Temizlik
Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği haftanın 7 günü düzenli olarak verilmektedir. Öğrencilerimiz bireysel olarak haftada bir kez çamaşırlarını ücretsiz yıkatabilmektedir. Hafta içi hergün düzenli olarak oda, tuvalet ve banyo temizlikleri kat personelleri tarafından yapılmaktadır.
Odalarda 7/24 Sıcak Su Rahatlık Mini Buzdolabı & LCD TV
2,3 ve 4,5 kişilik lüks odalarda banyolar odaların ve dairelerin içindedir. Ortak alanlarda değildir. Tam ortapedik bazalı yataklar her öğrenciye çift kapılı gardrop ve çalışma masası ile odalarımız öğrencilerimizin rahatı için düzenlenmiştir. Tüm odalarımızda lcd tv ve mini buzdolabı bulunmaktadır.

[email protected] COPYRIGHT - Özel Yaman Kız Öğrenci Yurdu- Web Tasarım İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı